قوانین پذیرش
قوانین پذیرش
باسمه تعالی
قوانین ومقررات مجموعه ارم
الف ) قوانین رزرواسیون :
ضمن خیر مقدم به شما میهمان گرامی که جهت اقامت خود هتل بزرگ ارم را انتخاب نموده اید، مفتخریم که به اطلاع برسانیم ازاین پس امکان رزرو اینترنتی بدون واسطه وبا بیشترین درصدتخفیف از طریق این سامانه در دسترس کاربران قرار گرفته است، امیداست بتوانیم رضایت خاطر و آسودگی شما میهمان گرامی را فراهم آوریم. خواهشمندیم شرایط رزرو هتل که در ادامه آورده شده است را با دقت مطالعه فرمایید.
۱- زمان تحویل اتاق ساعت 14 می باشد. چنانچه میهمان از ساعت ۷ الی۱۲ به هتل مراجعه نماید ۵۰% هزینه یک شب محاسبه خواهد شد و ورود قبل از ساعت ۷ صبح شامل یک شب شارژ کامل می باشد.
۲- تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد . چنانچه میهمان از ساعت ۱۲الی ۱۸ جهت تمدید اقامت خود اقدام نماید ۵۰% هزینه یک شب محاسبه خواهد شد . خروج بعد از ساعت اعلام شده شامل یک شب شارژ کامل می باشد.
۳- رزرو کننده ملزم به درج تاریخ دقیق رزرو و ورود مسافر می باشد و جهت اقامت بیشتر از ۷ روز در هتل باید با واحد رزرواسیون از قبل هماهنگی صورت پذیرد .
۴- رزرواسیون تنهـا در صورت پرداخت هزینه کامل به تعداد شب های مورد درخواست و اخذ شناسه پیگیری ( ریفرنس ) از سایت معتبر می باشد ، این کد زمانی اعلام خواهد شد که مراحل واریزی قطعی گردد و رزرو پس از پرداخت کامل قطعی میگردد.
۵- نرخ اعلام شده طبق تایید یه رسمی اتحادیه هتلداران شامل اقامت + صبحانه و استقبال فرودگاهی(درصورت اعلام شماره پرواز رفت) می باشد.
۶- برابر با تعرفه سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری افراد تا 3 سال از پرداخت هزینه معاف می باشند و افراد بالای3 سال بطور کامل محاسبه خواهند شد.
۷- در صورت ارائه هرگونه اطلاعات نادرست عواقب ناشی از آن بر عهده میهمان می باشد وا امکان تغییر نام رزرو ثبت شده فراهم نمی باشد و اتاق فقط به نام شخصی که رزرو به نام ایشان ثبت شده است تحویل می گردد .
۸- امکان پذیرفتن کارت های اعتباری بین المللی در هتل میسر نمی باشد.
۹- ملاک قیمت ها در سیستم بر اساس نرخ نمایش داده شده بر روی سایت در زمان رزرواسیون خواهد بود و در صورت درخواست خدمات اضافی هزینه دریافت میگردد.
۱۰- میهمان باید در هنگام ورود به هتل برگه تایید رزرو همنام را به پذیرش تحویل دهد.
۱۱- هتل در خصوص جاماندن ، تاخیر و یا لغو برنامه سفر و کنسلی پرواز مسافران هیچ گونه مسئولیتی ندارد و در صورت عدم مراجعه میهمانان در روز مقرر به هتل مشمول شرایط ابطال و انصراف خواهد شد.
۱۲- میهمانان و همراهان ملـزم به داشتن یکـی از مـدارک شناسایی شناسنامه ، کـارت ملـی و یا پاسپورت می باشند.
۱۳- جـهت پـذیرش میهمانان خارجی اصل پاسپورت به همراه ویزا و مهر ورود به ایران با تاریخ اعتبار و انقضاء الزامی می باشد.
۱۴- جهت پذیرش زوج های ایرانی وجود شناسنامه عکس دار یکی از زوجین الزامی می باشد و پذیرش نفر دوم با کارت ملی یا پاسپورت بـلامانع می باشد.
۱۵- هتل از پذیرش عقدنامه موقت بدون مهر برجسته قوه قضاییه جمهوری اسلامی معذور می باشد ، پذیرش میهمانان دارای عقدنامه موقت بدون مهر برجسته تنها با نامه اداره اماکن نیروی انتظامی مجاز می باشد.
۱۶- در صورتیکه میهمان قبل از ساعت ۱۴:۰۰ به هتل مراجعه نماید ، هتل هیچگونه وظیفه ای در قبال پذیرش و ارائه اتاق را ندارد.
۱۷-هتل در خصوص طبقه و رنگ و طرح اتاق هیچگونه مسئولیتی ندارد و شماره اتاق هنگام ورود میهمان به هتل و میز پذیرش مشخص می شود.


۱۸-کلیه میهمانان ملزم به رعایت شئونات اسلامی و قوانین داخلی هتل می باشند و چنانچه خسارتی به اموال هتل از طرف میهمان وارد شود برآورد هزینه آن برعهده هتل بوده و میهمان ملزم به پرداخت خسارت کارشناسی شده می باشد.
۱۹-در صورت رزرو در قالب تور مقررات خاص تور اعمال خواهد شد.
۲۰-هتل تنها در تاریخ ورود رزرو ، اتاق را جهت میهمانان خالی نگه می دارد و در صورت عدم مراجعه شامل شرایط کنسلی و نوشو خواهد شد.
۲۱-در اتاق دو تخته نهایتا یک سرویس اضافه ارائه می گردد.
۲۲-درصورت داشتن بیش ازیک فرزند INF بصورت بزرگسال محاسبه می گردد.
۲۳-استعمال دخانیات در کلیه اتاق ها و سالن ها و رستوران ها ممنوع می باشد.
۲۴- ثبت درخواست رزرو نشانه تایید و پذیرش تمامی شرایط و قوانین ذکر شده از سوی میهمان می باشد ، قوانین رزرو وتغییر تاریخ ::
در صورت درخواست ابطال و یا تغییرات براساس موارد ذیل اقدام و بعد از طی ۷ روز کاری توسط واحد مالی به حساب درخواست کننده یا میهمان واریز میگردد .
25-پس از اخذ رزرو ، درصورت درخواست مسافر به افزایش نفر اضافه ، فقط هزینه سرویس اضافه باید به ازای هرنفر پرداخت گردد وتبدیل اتاق 2 تخته به سه تخته یا بالاتر مقدور نمی باشد.
قوانین کنسلی هتل
قوانین کنسلی و تغییر رزرو و تاریخ :
1- درصورت کنسلی اززمان رزرو تا یک روز قبل از ورود ، 100 درصد هزینه یک شب اقامت ، کسر می گردد .
2- درصورت کنسلی در روز ورود ، هزینه دو شب اقامت کسر می گردد .
3- در صورت نوشو و عدم تقاضای میهمان جهت ابطال ، هزینه کامل اقامت به تعداد و نوع اتاق کسر می شود .
5- درصورت درخواست تغییر نام رزرو ، 50 درصد هزینه یک شب اقامت اخذ می گردد .
۶- در خصوص ایام نوروز و پیک رویه و مقررات خاص به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد .
7-درصورت تغییر زمان رزرو ، طبق شرایط کنسلی محاسبه می گردد.
8-درصورتی که رزرو انجام شده بعلت شرایط و دلایل ذیل توسط هتل لغو گردد ، کلیه وجه دریافتی از میهمان بدون اخذ هرگونه هزینه ای به وی مسترد می گردد.
الف-دلایل امنیتی و دولتی
ب-عدم سرویس دهی هتل بعلت شرایط فورس ماژور مانند قطع برق ، آتش سوزی و …
ج-قرارداشتن در لیست سیاه
د- حوادث و بلایای طبیعی

باآرزوی سفری خوش
ارتباط با ما
آدرس
کیش هتل ارم
تلفن
09347691134
09347691105
فکس
عضویت در خبرنامه
©2024 KishEramHotel Travel Agency, All Right Reserved